Samsung The Wall trafił do sprzedaży. Znamy wysoką cenę 110-calowego giganta

Gry
1773V
Samsung The Wall trafił do sprzedaży. Znamy wysoką cenę 110-calowego giganta
Iza Łęcka | 07.01.2021, 08:55

Samsung pragnie zaoferować największym kinomaniakom i entuzjastom seansów w domu ogromne telewizory. Seria The Wall trafiła do konsumenckiej sprzedaży, mimo to tylko nieliczni będą mogli postawić w salonie odbiornik o okazałej przekątnej mierzącej 110-cali.

Wczoraj koreański gigant ujawnił nowości na 2021 rok, wśród których wymienić można konsumenckie telewizory The Wall. W poprzednich latach zaprezentowano 292-calowe oraz 583-calowe ekrany z tej serii, tymczasem najnowsza propozycja skierowana jest do większej liczby odbiorców, oferując modele w mniejszych rozmiarach.

Samsung zaprezentował 110-calowy telewizor MicroLED, który został wyceniony na około 156 000 dolarów (~577 200 zł). Jeżeli jednak nie jesteście przekonani do tak sporych ekranów, zawsze można zakupić nieco mniejsze – producent rozszerzył ofertę o 99-calowe i 88-calowe propozycje sygnowane marką The Wall, choć ich ceny nie zostały jak dotąd potwierdzone.

Przypomnijmy, że technologia MicroLED jest jednym z rewolucyjnych rozwiązań, które twórcy elektroniki pragną wprowadzić do domów zwykłych (choć zamożnych) użytkowników. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, ekrany charakteryzować się będą szybszym czasem reakcji, jeszcze doskonalszą barwą czerni oraz lepszym kontrastem, a nowe diody będą znacznie mniej narażone na degradację. Nie ulega jednak wątpliwości, że tegoroczne nowinki są adresowane wyłącznie do najbogatszych klientów.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/77160/you-can-expect-to-pay-150-000-for-samsungs-huge-110-inch-microled-tv/index.html

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper