Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 18:19
Outriders
594V

Outriders zadebiutuje dopiero w 2021 roku. Znamy datę premiery, a twórcy potwierdzają wielki cross-play

People Can Fly właśnie potwierdziło ostatni przeciek. Outriders zadebiutuje dopiero w 2021 roku, ale gracze mogą mieć pewność, że twórcy będą wspierać dwie generacje. Zobaczcie nowy zwiastun i zapiszcie datę w kalendarzu.

People Can Fly długo walczyło, by zapewnić grę na końcówkę 2020 roku, ale sytuacja na świecie wpłynęła na pracę deweloperów. Outriders to największa pozycja rodzimej ekipy i zespół chce mieć pewność, że gra w dniu premiery będzie błyszczeć.

To z tego powodu debiut Outriders odbędzie się dopiero 2 lutego 2021 roku i propozycja będzie od tego dnia dostępna na PlayStation 5, Xboksie Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, PC, a jeszcze w 2021 roku trafi także na Stadię.

Deweloperzy wykorzystają dodatkowy czas, by upewnić się, że Outriders zapewni jak najlepsze doświadczenie, które będzie płynne i wolne od problemów. Priorytetem zespołu jest zapewnienie „najlepszych i najpłynniejszych wrażeń”.

Outriders otrzyma także pełny cross-play oraz bezpłatne przejście na nową generację:

Studio potwierdziło także, że w listopadzie odbędzie się kolejne spotkanie z graczami, podczas którego ponownie spojrzymy na grę. Sprawdźcie najnowszy zwiastun i poznajcie nasze wrażenia: Roger i Wojtek.

Źródło: https://square-enix-games.com/en_US/news/outriders-release-date

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix