Iza Łęcka Iza Łęcka 06.01.2021 10:23
Panam Cyberpunk 2077
5011V

Cyberpunk 2077 otrzymał teleport. Modyfikacja zapewnia dostęp do zablokowanych miejsc

W Night City znajdziemy wiele zamkniętych stref, które za sprawą najnowszej modyfikacji stają się dostępne. Dzięki opracowanemu przez graczy teleportowi wielu entuzjastów produkcji CD Projekt RED planuje poznać sekrety miasta.

Doniesienia o pominiętej zawartości Cyberpunk 2077 skłaniają coraz większe grono graczy do wyszukiwania kolejnych ciekawostek. Wcześniej zabarykadowane przestrzenie nie będą już ograniczeniem dla użytkowników PC, którzy skorzystają z najnowszych plików Teleport FWD - Lockdoorsnomore mod, umożliwiających szybkie przenoszenie się na długie i krótkie dystanse.

Choć mapa Cyberpunka 2077 nie należy do największych, w futurystycznej metropolii znajdziemy wiele zamkniętych drzwi oraz niedostępnych lokacji, których zawartość może zostać w najbliższym czasie odkryta. Najnowszy teleport umożliwi dokładniejszą eksplorację świata stworzonego przez CD Projekt RED. Dzięki modyfikacji wejdziemy do nowych miejsc.

Już teraz udało się odnaleźć między innymi pusty tunel pod powierzchnią Night City, który w ostateczności nie został wykorzystany przez deweloperów. Zapowiada się, że to dopiero początek wielkich poszukiwań, a w najbliższym czasie będziemy informowani o ujawnionych tajemnicach.

Wszystkie szczegóły dotyczące moda znajdziecie na Nexusmods. Warto przypomnieć, że już wcześniej pojawiły się prace fanów, które między innymi ulepszają jakość rozgrywki na PC lub zapewniają doświadczenia z nowej perspektywy.

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-new-mod-inaccessible-areas/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077