Iza Łęcka Iza Łęcka 04.01.2021 07:35
Cyberpunk 2077 strzelanie do przeciwnika w głowę
2290V

Cyberpunk 2077 w perspektywie trzecioosobowej. Mod wprowadza oczekiwaną opcję

Kolejni gracze grzebią w najnowszej produkcji CD Projekt RED – Cyberpunk 2077 doczekał się modyfikacji zmieniającej widok kamery. Tym razem zobaczymy V w całej okazałości. Sprawdźcie szczegóły.

Nie minął jeszcze miesiąc, odkąd Cyberpunk 2077 zawitał na rynku, tymczasem gracze już podejmują się licznych modyfikacji gry. Jeszcze przed zakończeniem roku informowaliśmy Was o plikach poprawiających ray tracing na ulicach Night City czy zapewniających dodatkowe 30 fps. To jednak nie koniec.

W ostatnim czasie uruchomiony został mod, który zmienia ustawienie kamery – jak wiadomo, pierwotnie historia w Night City widziana jest z perspektywy pierwszej osoby. Wielu graczy, szczególnie tych lubujących się w Wiedźmin 3: Dziki Gon, krytykowało wybór deweloperów. Najnowsza modyfikacja może nieco odmienić doświadczanie RPG-a.

JB - TPP MOD WIP third person posiada sporo niedoróbek i błędów, dlatego też twórcy wprowadzają liczne aktualizacje – między innymi poprawiające chodzenie. Trzeba jednak wiedzieć, że aktualnie całkowite poznanie Cyberpunk 2077 ze zmienionym widokiem nie jest możliwe. Trwają prace, by zapewnić graczom oczekiwaną opcję, ale już teraz zainteresowani mogą biegać po Night City i obserwować świat z nowej perspektywy. Chcąc uzyskać więcej informacji, musicie wejść na witrynę Nexus Mode, należy przyznać, że zmiana perspektywy prezentuje się całkiem interesująco.

Źródło: https://wccftech.com/first-cyberpunk-2077-third-person-mod/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077