Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 18:18
Xbox Series X S
1914V

Xbox Series X|S z grami-niespodziankami na 2021 rok? Microsoft może zaskoczyć graczy

Microsoft aktualnie nie zapowiedział pełnych planów na 2021 rok, ale bardzo możliwe, że na liście nowych premier pojawią się niespodzianki. Taką sytuację zwiastuje Aaron Greenberg, którego najnowsza wiadomość wywołała spore poruszenie wśród fanów Xboksa.

W 2021 roku Microsoft zaproponuje między innymi Psychonauts 2 (wkrótce poznamy datę premiery), Halo Infinite (debiut odbędzie się pod koniec 2021 roku) The Ascent, The Gunk, Warhammer 40K: Darktide, ExoMecha, Scorn, Dead Static Drive czy też nadciągający wielkimi krokami The Medium.

Możemy zmieć jednak nadzieję, że Amerykanie mają kilka niespodzianek na następne miesiące i właśnie taką sytuację zwiastuje Aaron Greenberg. Szef marketingu Xboksa opublikował wiadomość, w której podkreślił, że jest niezwykle podekscytowany nowym rokiem dla Xboksa.

Microsoft szykuje się na przejęcie Bethesdy/Zenimax, pokazy gier ale także nowe premiery takie jak „Psychonauts 2, Halo Infinite i więcej niespodzianek”. Trzeba w zasadzie przyznać, że powyższa lista musi zostać rozbudowana o przynajmniej 2-3 duże pozycje, by fani marki Xbox mogli uznać następne miesiące za udane.

Jedno Halo Infinite to zdecydowanie za mało... Może potwierdzą się plotki dotyczące Wolfenstein 3 i Starfield? Właśnie takich IP brakuje na powyższym zestawieniu.

Źródło: Twitter: aarongreenberg

Tagi: aaron greenberg Microsoft xbox Xbox Series X|S