Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 16:35
Jak poznałem Waszą matkę
983V

Disney+ otrzyma szereg produkcji dla dorosłych. Szklana pułapka i Zagubieni na pierwszej liście

Oferta Disney+ zostanie już w lutym rozbudowana o produkcje Star. Dzięki nowej sekcji na liście premier pojawi się wiele ciekawych produkcji przygotowanych przez między innymi isney Television Studios, FX, 20th Century Studios i 20th Television. Poznaliśmy pierwszą listę premier i widzowie mogą szykować się na kilka hitów.

W lutym Disney+ zostanie rozbudowany o sekcję Star, dzięki której w usłudze będą pojawiać się nowe produkcje – widzowie mogą liczyć na znane filmy i seriale oraz oryginalne tytuły.

Disney+ zostanie rozbudowany o Star, ale widzowie będą musieli zapłacić więcej za większą propozycję – w Wielkiej Brytanii będzie to 7,99 funta za miesiąc lub 79,90 funtów za rok (5,99/59,99 funtów wcześniej).

Widzowie mogą liczyć na między innymi „Szklaną pułapkę”, „Zagubieni”, „Atlanta”, „Gotowe na wszystko”, „Jak poznałem Waszą matkę”, „Z Archiwum X” czy też „24 godziny”. Wśród nowości zapowiedziano seriale „Love Victor” oraz „Big Sky”.

Poniższy zwiastun dobrze zapowiada propozycję, ale niestety wciąż nie wiemy, kiedy Disney+ trafi do Polski. Możemy mieć jednak pewność, że gdy usługa będzie dostępna w naszym kraju, to jednocześnie otrzymamy dostęp do zawartości Star.

Poznajcie szczegóły dotyczące nowych seriali z uniwersum Marvela oraz Gwiezdnych wojen, które zmierzają do Disney+.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/poznalismy-pierwsze-tytuly-dla-doroslych-w-ofercie-disney

Tagi: Disney Plus Disney+ Star