Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.01.2021 16:52
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated Android iOS
650V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated trafi na urządzenia mobilne

Od wakacji 2020 roku SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated podbija już konsole i rynek PC, dlatego też przyszła najwyższa pora na to, aby Kanciastoporty w końcu uderzył na urządzeniach mobilnych.

SpongeBob Kanciastoporty powrócił do świata gier wideo zaledwie pół roku temu, a wciąż zbiera sporo pochwał, sprzedaje się jak szalony i zmierza na kolejne platformy do grania.

Po PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz pececie, nasz gąbczasty przyjaciel postanowił wyruszyć w podróż ku podbojowi rynku mobilnego, a zatem wyląduje na Androidzie oraz systemach iOS. Za omawiany port odpowiada niezawodne i coraz bardziej popularne w ostatnim czasie HandyGames, jakie od dawna współpracuje już z THQ Nordic nad kilkoma projektami.

Zgodnie z najnowszą zapowiedzią tytuł wyląduje w sprzedaży już 21 stycznia, a już teraz możecie się wstępnie zarejestrować na Androidzie bądź zamówić grę na iOS.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/01/spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated-coming-to-ios-android-on-january-21

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic