Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 17:10
Spider-Man Into The Spider-Verse 2
429V

Spider-Man Into The Spider-Verse 2 ma nową datę premiery. Film zadebiutuje jeszcze później

Sony potwierdziło nową datę premiery „Spider-Man Into The Spider-Verse 2”. Kontynuacja fantastycznej animacji trafi na wielki ekran jeszcze później, ale na szczęście opóźnienie nie jest znaczące.

O „Spider-Man Into The Spider-Verse 2” nie wiemy tak naprawdę za wiele, ponieważ Sony nie prowadzi jeszcze aktywnej promocji filmu. Jeśli oglądaliście pierwszą część (przeczytajcie naszą recenzję!), to na pewno możecie spodziewać się kilku wątków, ale na większe szczegóły musimy niestety zaczekać.

Sony jednak potwierdziło dzisiaj ważną wiadomość. „Spider-Man Into The Spider-Verse 2” nie zadebiutuje w podanym wcześniej terminie (8 kwietnia 2022 roku), ale na produkcje będziemy musieli zaczekać do 7 października 2022 roku.

To zaledwie kilka miesięcy opóźnienia, które najwidoczniej pozwolą autorom na dokończenie prac i doprowadzenie historii na rynek. Ze względu na odległą datę, opóźnienie nie jest tutaj tak znaczące – w przypadku niektórych filmów wytwórnie przekładają premiery nawet o 12 miesięcy.

Źródło: Twitter: Sony

Tagi: spider-man Spider-Man Into The Spider-Verse 2 spider-man uniwersum Spider-Man Uniwersum 2