Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.01.2021 20:15
Uncharted film
2635V

Film Uncharted na nowych zdjęciach - tajemniczy posąg, krzyż i więcej

Sony Pictures opublikowało cztery nowe zdjęcia z filmu Uncharted - producenci pokazali tajemniczy posąg, krzyż i jeszcze więcej.

W minionym październiku odbyła się szczegółowa prezentacja Nathana Drake'a, głównego bohatera mocno wyczekiwanego filmu Uncharted od Sony Pictures. Na kolejne szczegóły długo nie musieliśmy czekać, ponieważ Sony Pictures postanowiło podzielić się ze swoją społecznością kolejnymi zdjęciami z filmu - dobrze rozpocząć rok to podstawa, nieprawdaż?

Na poniższych czterech fotkach zobaczycie krzyż ozdobiony klejnotem, który następnie jest używany do otwarcia pewnej półki (?). Trzecie zdjęcie przedstawia posąg kogoś, kto (można wywnioskować po kapeluszu) był piratem. Warto zwrócić uwagę na jego uniesioną do góry prawą rękę - taki element może oznaczać, że po włożeniu do niej - przykładowo - miecza, pobliskie drzwi otworzą się przed bohaterami na oścież. Ostatnie zdjęcie przedstawia natomiast mapę.

Atmosfera została podgrzana, więc teraz musimy cierpliwie czekać na kolejne materiały związane z filmem Uncharted - najlepiej, aby był nim zwiastun.

Warto przypomnieć, że Sony Pictures (producent odpowiedzialny za ww. produkcję) zapowiedziało niedawno, iż będzie tworzyło jeszcze więcej ekranizacji swoich największych marek.

 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/uncharted-movie-new-years-images-revealed/

Tagi: film nowe zdjęcia sony Uncharted