Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.01.2021 19:00
GTA: SA
32036V

GTA San Andreas - tak mogłaby wyglądać gra, gdyby otrzymała remake

Jeden z fanów serii Rockstara przygotował fanowski zwiastun przedstawiający, jak mógłby prezentować się ewentualny remake GTA: San Andreas.

Grand Theft Auto: San Andreas ma już swoje lata. Warto przypomnieć, że kultowa odsłona gangsterskiej serii pojawiła się na PlayStation 2 w ostatnim kwartale 2004 roku, a ponad pół roku później zawitała na pierwszego Xboksa i komputery osobiste. I mimo tego, iż rzeczone GTA jest dostępne na PlayStation 4, to nie grzeszy ono robiącą ogromne wrażenie oprawą wizualną. Postacie wyglądają słabo, podobnie zresztą jak otaczający ich świat, ale czego oczekiwać od wersji, która otrzymała jedynie podbicie rozdziałki.

YouTuber posługujący się pseudonimem XXII postanowił przygotować, a następnie opublikować fanowski zwiastun przedstawiający GTA: San Andreas Definitive Edition, który pokazuje, jak mogłaby wyglądać przygoda CJ-a, Sweeta, Rydera i Big Smoke'a na next-genach Sony i Microsoftu. Dajcie znać, czy mielibyście ochotę odwiedzić odmłodzone miasta: San Fierro, Las Venturas i Los Santos w ewentualnym remake'u GTA:SA.

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-san-andreas-remaster-remake-fan-trailer/

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas remake Rockstar Games Rockstar North