Assassin's Creed Valhalla lepiej wykorzysta możliwości PS5 i Xboksów Series X|S

News
2969V
Assassin's Creed Valhalla lepiej wykorzysta możliwości PS5 i Xboksów Series X|S
Wojciech Gruszczyk | 30.12.2020, 16:49

Ubisoft nie zakończył prac nad Assassin's Creed Valhalla. Twórcy w przyszłym roku zapewnią nam nowe historie, ale okazuje się, że deweloperzy zamierzają także wykorzystać więcej możliwości konsol nowej generacji.

Assassin's Creed Valhalla zanotowało rekordową sprzedaż i produkcja okazała się dużym sukcesem, więc Ubisoft chce zapewnić graczom dodatkowe atrakcje. Już wcześniej zapowiedzieliśmy plany dotyczące rozbudowy gry przez dodatki, a okazuje się, że to dopiero początek.

Julien Laferrière (producent) potwierdził podczas rozmowy z redakcją Game Informer, że najważniejsze dla deweloperów Assassin's Creed Valhalla było na początku zadbanie o jakość rozgrywki. Twórcy wydali pierwsze aktualizacje poprawiające jakość zabawy, a teraz może nadejść kolejny etap prac.

Assassin's Creed Valhalla działa dobrze na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S wykorzystując możliwości nowych platform, ale pracownik Ubisoftu potwierdził, że teraz deweloperzy zamierzają zadbać o „zaawansowane funkcje”, które są możliwe dzięki nowym urządzeniom.

Nie poznaliśmy jeszcze szczegółów, ale posiadacze najnowszego sprzętu Sony oraz Microsoftu mogą liczyć na ciekawe niespodzianki.

Źródło: https://playfront.de/assassins-creed-valhalla-ubisoft-moechte-mehr-next-gen-faehigkeiten-umsetzen/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych