Iza Łęcka Iza Łęcka 30.12.2020 11:50
Apex Legends Pathfinder
644V

Apex Legends z efektowną animacją. Respawn Entertainment przedstawia historię Pathfindera

Amerykański producent kontynuuje prezentację kolejnych postaci z Apex Legends, a najnowszy materiał  skupia się na Pathfinderze. Twórcy pokazali ważny wątek jego istnienia, jednocześnie przybliżając graczom tajemnice wciąż młodego uniwersum.

Apex Legends trafiło na rynek w kwietniu zeszłego roku i od tego czasu jest rozbudowywane przez Respawn Entertainment. Twórcy wciąż nie zajęli się przygotowaniem fabularnych rozszerzeń, których zadaniem byłoby opowiedzenie dodatkowych historii, ale cyklicznie publikują nowe materiały i przybliżają losy następnych bohaterówZ.

Najnowsza animacja przedstawia Pathfindera, który miał trudne życie – kto by pomyślał, że tak niezdarna maszyna próbowała swoich sił między innymi jako kelner czy pomoc domowa. Jak się okazuje, przeznaczenie robota jest zgoła inne... Dzięki tej publikacji, entuzjaści Apex Legends otrzymali szereg istotnych szczegółów dotyczących całego świata wykreowanego przez amerykański zespół.

Twórcy planują już przygotowanie nowego IP, ale mamy przeczucie, że snują jeszcze okazałe plany dotyczące gry Battle Royale. 2021 rok może więc stać pod znakiem wielu ważnych aktualizacji. W końcu tytuł trafi także na Nintendo Switcha.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment