Promocja Epic Games trwa, więc pobieramy kolejną grę za darmo. Sprawdźcie Solitairica

Gry
3361V
Promocja Epic Games trwa, więc pobieramy kolejną grę za darmo. Sprawdźcie Solitairica
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2020, 17:28

Epic Games kontynuuje wielką promocję, dzięki której zainteresowani mogą pobierać kolejne gry za darmo. W najnowszej ofercie znalazł się Solitairica i produkcja Righteous Hammer Games na pewno zainteresuje fanów niecodziennych produkcji.

Od kilku dni trwa wielka promocja Epic Games, dzięki której możemy pobierać kolejne darmowe produkcje. Firma w taki ciekawy sposób odlicza do nowego roku, więc gracze mogą szykować się na jeszcze trzy bezpłatne pozycje.

Solitairica jest dostępny w ofercie przez najbliższe 24 godziny i jest to bardzo nietypowa pozycja przygotowana przez Righteous Hammer Games. Deweloperzy łączą elementy walk RPG z rogalem oraz pasjansem. Takie połączenie sprawiło, że tytuł został dobrze odebrany przez część dziennikarzy i zdobył oceny na poziomie 82% (iOS).

Na pewno nie jest to propozycja dla każdego, ale takie niecodzienne pozycje zawsze warto sprawdzać, ponieważ może się akurat okazać, że produkcja przypadnie Wam do gustu. Pamiętajcie jeszcze o nowej promocji w Biedronce i zainteresowani mogą wciąż zagrać za darmo w Overwatch.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper