Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2020 19:29
Prime Video
2576V

Amazon Prime Video pozwala dokonać płatności w złotówkach. Znamy polską cenę

Amazon systematycznie powiększa swoją ofertę i wrzuca do Prime Video kolejne świetne seriale oraz filmy. Następnie widzowie mogą chętnie inwestować w to SVOD, więc na pewno zainteresuje Was wiadomość o znaczącej zmianie – teraz możemy płacić za dostęp do usługi w złotówkach.

Amazon w listopadzie zaprosił widzów na wykupionego „Borata 2”, a na początku przyszłego roku zaprezentuje klientom „Książę w Nowym Jorku 2”. Korporacja coraz chętniej płaci miliony za duże produkcje, a jednocześnie pracuje nad wielkimi serialami – między innymi „Falloutem”.

Oferta Prime Video jest coraz ciekawsza, więc nikogo nie powinno dziwić, że kolejne osoby decydują się na wykupienie dostępu do usługi. Teraz jednak nie musimy płacić w euro, a Amazon zachęca do płacenia za członkostwo w złotówkach:

Amazon Prime Video w złotówkach 1

Według plotek, Amazon zamierza w 2021 roku wejść do Polski oferując między innymi Amazon Alexę – część klientów asystenta głosowego otrzymało wiadomości e-mail o testach propozycji w naszym kraju. To jeszcze nie są oficjalne zapowiedzi, ale jak widać Amazon przymierza się do zaoferowania swoich usług Polakom.

Korzystacie z Amazon Prime Video? Na platformie znajdziecie wiele świetnych propozycji.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/prime-video-wprowadza-platnosc-w-zlotowkach-2020-12-28?from=twitter

Tagi: amazon Amazon Prime Video Prime Video