Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.10.2020 13:02
Borat 2 zgarnia mocne oceny. Recenzenci zachwyceni zwariowaną komedią
3694V

Borat 2 zgarnia mocne oceny. Recenzenci zachwyceni zwariowaną komedią

Wygląda na to, że Borat 2 ("Borat: Subsequent Moviefilm") okaże się tak dużym sukcesem jak pierwsza odsłona komedii z Sachą Baronem Cohenem. Filmem już zachwycają się recenzenci.

Borat 2 trafi do cyfrowej dystrybucji jutro (wyłącznie w Amazon Prime). Recenzenci otrzymali dostęp do komedii nieco wcześniej, dzięki czemu możemy już teraz zapoznać się z ich recenzjami.

Teksty mają bardzo pozytywny wydźwięk. Przeważają oceny takie jak 8/10 od The Independent, 8/10 od BBC czy 9/10 od Entertainment Weekly. Większość krytyków zachwyca się poczuciem humoru sceanrzystów, którzy bezpardonowo punktują wady i hipokryzję Amerykanów. Średnia Borat 2 na RottenTomatoes to 83%.

Pojawiają się również odrobinę gorsze noty, takie jak 6/10 od USA Today czy 4/10 od brytyjskiego Timesa. W tych tekstach dziennikarze twierdzą, że Borat 2 po prostu przekracza granice dobrego smaku w niektórych scenach i stara się przesadnie szokować widownię.

Co warto podkreślić - Amazon Prime Video jest dostępny również w Polsce (abonament kosztuje 5,99 euro miesięcznie, ale istnieje też opcja bezpłatnej 7-dniowej subskrypcji próbnej). Do premiery kontynuacji Borata dojdzie już jutro na rzeczonej platformie VOD. 

Źródło: RottenTomatoes

Tagi: borat borat 2 film