Cyberpunk 2077 w wersji na pierwsze PlayStation. Zwiastun pokazuje, jak mogłaby wyglądać gra

News
4529V
Cyberpunk 2077 w wersji na pierwsze PlayStation. Zwiastun pokazuje, jak mogłaby wyglądać gra
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2020, 17:21

Tylko kwestią czasu było pojawienie się materiału, który ma pokazać, jak mógłby wyglądać Cyberpunk 2077 w wersji na pierwszą konsolę Sony. Jak poradziłoby sobie PlayStation z Night City? Niektóre elementy znacie z wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Cyberpunk 2077 zadebiutował na PlayStation 4, Xboksie One, Stadii oraz PC, a dzięki wstecznej kompatybilności produkcja działa również na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Wciąż nie brakuje opinii, według których tytuł nie powinien w tym roku trafić na PS4 i XOne lub przynajmniej powinien dostać ostatnią łatkę, ale jeden z graczy postanowił sprawdzić, jak pozycja CD Projekt RED wyglądałaby na pierwszym PlayStation.

Jest to oczywiście materiał przygotowany przez jednego z fanów, na którym zobaczycie kilka znajomych elementów – zacinające się NPC, dziwne sytuacje z samochodami, latających mieszkańców, a na końcu pojawia się nawet sam Keanu Reeves.

Można w zasadzie powiedzieć, że tytuł Polaków zapisał się na kartach historii, bo choć Cyberpunk 2077 oferuje kawał dobrej historii, to jednak gracze jeszcze przez długi czas będą pamiętać o wpadkach, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Źródło: https://kotaku.com/cyberpunk-1997-1845932991

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper