Roger Żochowski Roger Żochowski 25.12.2020 18:00
Debeściaki 2020: Najlepsza gra na VR
1166V

Debeściaki 2020: Najlepsza gra na VR

Technologia VR czeka na czasy, gdy w końcu będziemy mogli się pozbyć kabli, a w międzyczasie na rynek w 2020 roku trafia kilka naprawdę udanych produkcji, które pokazują jak powinno się wykorzystywać w grach technologię wirtualnych gogli. 

Głosujemy w ankiecie bezpośrednio w danym newsie. W głosowaniu na gry roku 2020 mogą brać udział tylko zalogowani użytkownicy portalu. Wyniki wszystkich Debeściaków 2020 wraz z podziałem na kategorie gatunkowe zostaną ogłoszone na początku 2020 roku. 

Najlepsza gra na VR 2020 - nominacje

Tutaj głównym faworytem do zwycięstwa jest Half-Life: Alyx, który zebrał masę pozytywnych ocen, choć nie jest dostępny na najpopularniejsze obecnie gogle - PlayStation VR. O pierwsze miejsce z pewnością powalczą takie gry jak Star Wars: Squadrons będący dla wielu fanów uniwersum spełnieniem mokrych snów, przepięknie wyglądający Microsoft Flight Simulator, powracająca po latach marka Medal of Honor czy The Walking Dead: Saints & Sinners, który jak żaden inny tytuł wcześniej pozwolił nam poczuć namacalnie konfrontację z plagą zombie. 

Tagi: debeściaki 2020 vr