Crimson Desert na kolejnym wideo. Twórcy zapowiadają rozbudowany system wpływania na świat

News
820V
Crimson Desert na kolejnym wideo. Twórcy zapowiadają rozbudowany system wpływania na świat
Kajetan Węsierski | 19.12.2020, 12:30

Ciekawy projekt od Pearl Abyss zrobił wrażenie swoim rozmachem, gdy przedstawiono go światu po raz pierwszy kilka dni temu. Teraz dostaliśmy kolejne wideo, na którym możemy posłuchać wypowiedzi twórców oraz tego, jak wiele obiecują!

Crimson Desert to bardzo ciekawy projekt, który ma zaoferować iście next-genową grafikę. Grę pierwszy raz przedstawiono nam podczas The Game Awards 2020 i już wtedy zrobiła wokół siebie niemały szum - głównie ze względu na fakt, jak dobrze wyglądała. Kilka dni temu otrzymaliśmy także pierwsze wideo, gdzie twórcy opowiedzieli nam o kilku szczegółach związanych z samym tytułem, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

W ostatnim materiale skupiono się na czynnościach, jakie będzie mógł podejmować nasz bohater. Tym razem deweloperzy opowiedzieli nam więcej o tym, jaki wpływ owe czynności będą miały na otaczający nas świat! Jest to niezwykle ciekawe zagadnienie i jestem pewien, że kierunek, jaki zamierzają obrać, przypadnie do gustu naprawdę wielu osobom. W wideo możemy usłyszeć:

Każdy NPC, wydarzenie i zadanie poboczne w grze zostały stworzone w jakimś celu. Naprawdę dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie szczegóły świata były jak najbardziej konkretne. Zadania wpłyną nowe umiejętności i zdolności, wydarzenia pozwolą szybciej zdobywać doświadczenie, a NPC będą wykonywać swoją codzienną rutynę, dodając poczucie realizmu do rozległego świata Karmazynowej Pustyni.

Trzeba przyznać wprost, że brzmi to naprawdę obiecująco. Osobiście nie mogę się doczekać, co wyjdzie z enigmatycznego projektu od Pearl Abyss. Na ten moment wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie należy spodziewać się premiery - prawdopodobnie będą to okolice zimy 2021.

Źródło: https://www.thegamer.com/crimson-desert-devs-every-npc-event-side-quest-serve-purpose/

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper