Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2020 18:48
Ghost of Tsushima
1594V

Ghost of Tsushima otrzymało stroje z innych hitów Sony. Twórcy zapraszają na przebieranki

Twórcy Ghost of Tsushima wykorzystują okazję i zapraszają graczy na przebieranki. W wielkiej przygodzie samurajów wylądowały stroje z God of War, Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus i Bloodborne. Oferta jest ograniczona czasowo.

Ghost of Tsushima to zdecydowanie jedna z najlepszych gier 2020 roku i produkcja została doceniona przez społeczność The Game Awards oraz fanów PlayStation. Deweloperzy postanowili zakończyć rok z odpowiednim przytupem i przygotowali ciekawe DLC do sieciowego trybu.

Gracze mogą teraz wykorzystać okazję, by wskoczyć w ubrania bohaterów z takich serii jak: God of War, Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus oraz Bloodborne. Zainteresowani w tym wypadku muszą ukończyć dowolną misję fabularną lub przetrwania każdą z klas, by zgarnąć wszystkie cztery stroje.

Nadal nie wiemy, jakie plany ma Sony oraz Sucker Punch na markę Ghost of Tsushima, ale biorąc pod uwagę liczne sukcesy, trudno oczekiwać, by IP nie zostało rozbudowane. Twórcy mając możliwości PlayStation 5 na pewno będą mogli zapewnić jeszcze lepszą przygodę. Obyśmy tym razem na historię nie czekali tak długo.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch