Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2020 10:49
The Mandalorian Spin-off
1374V

The Mandalorian otrzyma spin-off, na który czekali fani. Serial zapowiedziany w finale 2. sezonu [spoiler]

Widzowie „The Mandalorian” potwierdzają zaskakującą wiadomość. Już w przyszłym roku na Disney+ zadebiutuje spin-off opowieści. Twórcy ujawnili nowość w finale drugiego sezonu. Premiera odbędzie się już w przyszłym roku. [spoiler]

Dzisiaj nie brakuje zaskakujących wiadomości, ale czy ktokolwiek oczekiwał kolejnej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen na Disney+? W zeszłym tygodniu korporacja Myszki Miki zapowiedziała kilkanaście filmów i seriali ze światów Star Wars oraz Marvela, tymczasem wciąż możemy liczyć na niespodzianki.

[Ostrzegamy przed spoilerem!]

Dzisiaj na Disney+ zadebiutował finał 2. sezonu „The Mandalorian”, który potwierdza nadejście „The Book of Boba Fett”. Scenarzyści zdecydowali się opowiedzieć historię Boba Fett , więc nic dziwnego, że zapowiedź tego serialu nie została ogłoszona podczas ostatniego, oficjalnego spotkania z inwestorami.

Nie będziemy wchodzić w szczegóły i przedstawiać zakończenia drugiego sezonu „The Mandalorian”, ale fani serii mogą przygotowywać się na prawdziwe bombardowanie. Disney po raz kolejny czerpie garściami z dochodowych marek, planując w następnych latach oferować wiele mocnych produkcji.

Źródło: Facebook: Disney Plus Polska

Tagi: Disney disney+ The Mandalorian