Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2020 11:46
SpiderManRemastered
3596V

Spider-Man Remastered niespodziewanie trafił na stronę PlayStation. Samodzielne wydanie w wysokiej cenie

Japończycy zamieścili Spider-Man Remastered z PlayStation 5 na witrynie PlayStation. Gra jest dostępna w okazałej cenie, jednak sympatycy superbohatera powinni zaczekać na oficjalne ogłoszenie produkcji.

Ulepszony Marvel's Spider-Man był jeszcze do wczoraj dostępny wyłącznie w formie dodatku do droższej edycji Spider-Man Miles Morales, ale wiele wskazuje na to, że przedstawiciele japońskiego giganta zmienili plany. Na stronie japońskiego giganta znalazło się samodzielne wydanie ulepszonej gry, którą w ostatnich dniach bardzo chwaliło Digital Foundry.

Nadal warto czekać na ostateczne ogłoszenie Sony, gdyż pomimo widocznej na karcie ceny produktu, poniżej małym drukiem zamieszczone zostało następujące powiadomienie: „Marvel’s Spider-Man Remastered na PS5 jest dostępny wyłącznie jako część Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Edycja Ultimate.” Gry nie znajdziecie także na samym PlayStation Store, jednak jest dostępna na witrynie PlayStation.

Najpewniej w najbliższym czasie doczekamy się stosownego ogłoszenia lub usunięcia adnotacji. Trzeba zauważyć, że Spider-Man Remastered został wyceniony za 209 zł – wcześniej gra nie posiadała ceny. Biorąc pod uwagę, że jest to wyłącznie „remaster”, który w dodatku cały czas jest dodawany do przygody Moralesa, cena wydaje się być zdecydowanie zawyżona.

Bardziej dogodnym rozwiązaniem jest zakup wersji, która zawiera dwie produkcje, bądź sięgnięcie po znacznie tańszą aktualizację – posiadacze Marvel's Spider-Man: Miles Morales mogą dokupić ulepszenie do Ultimate Edition, dzięki czemu otrzymują historię Petera Parkera.

Spider Man Remastered

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment