The Callisto Protocol na zwiastunie bez cenzury. Szykuje się kawał przerażającej gry

Gry
1738V
The Callisto Protocol na zwiastunie bez cenzury. Szykuje się kawał przerażającej gry
Wojciech Gruszczyk | 17.12.2020, 20:21

Twórcy The Callisto Protocol opublikowali dłuższą wersję pierwszego zwiastuna, na którym możemy dostrzec bardzo znaczącą scenę. W najnowszej grze twórców Dead Space zmierzymy się z przerażającymi bestiami i dzisiaj poznaliśmy jedną z nich.

Na rekordowym The Game Awards zobaczyliśmy pierwszy zwiastun The Callisto Protocol, ale deweloperzy zapowiedzieli, że po kilku dniach zaproponują graczom dłuższą wersję materiału. Film „bez cenzury” został właśnie opublikowany i zobaczycie na nim istotną scenę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy chcą zapewnić „najstraszniejszy horror” i jeśli w samej grze nie zabraknie podobnych scen – możemy szykować się na ostrą jazdę. Zdaję sobie doskonale sprawę, że jest to wyłącznie CGI, ale przedstawiona transformacja wywołuje we mnie sporo pozytywnych odczuć.

W zasadzie widząc ten trailer jeszcze mocniej czekam na przyszły rok, gdy Glen Schofield rozpocznie przedstawiać swoją młodą markę. Premiera The Callisto Protocol odbędzie się dopiero w 2022 roku, ale jestem przekonany, że właśnie na ten tytuł trzeba czekać. To może być jedno z najciekawszych, nowych IP następnych 2-3 lat.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper