Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 16:15
Główny bohater Halo: The Master Chief Collection
1286V

Halo: The Master Chief Collection ponownie ulepszone. Microsoft zaprasza na „ostateczne doświadczenie Halo”

Microsoft zaprasza graczy na odświeżone i ulepszone przygody swojego największego bohatera. Halo: The Master Chief Collection otrzymało nowy zwiastun, który ma zachęcać graczy do sprawdzenia tytułów z zestawu.

Halo: The Master Chief Collection zadebiutowało w 2014 roku, ale Microsoft wciąż rozbudowuje produkcję oferując graczom nowe wyzwania i zapraszając do zabawy fanów z kolejnych platform. Tytuły są już dostępne na next-genach i zainteresowani mogą nawet sprawdzić historie w 120 klatkach na sekundę.

Najnowszy zwiastun wspomina o nowościach, ale również przypomina najważniejsze – Halo: The Master Chief Collection to prawdziwe „ostateczne doświadczenie Halo”, ponieważ wszystkie pozycje wyglądają i działają lepiej względem premiery, a teraz jeszcze deweloperzy zadbali o takie detale jak cross-platformowa rozgrywka.

Na Halo Infinite musimy zaczekać do przyszłego roku, ale nowi klienci Microsoftu, którzy zdecydowali się kupić Xboksa Series X lub Xboksa Series S mają przed sobą wiele świetnych opowieści z naprawdę kapitalną rozgrywką w Sieci. Tak rozbudowany pakiet to prawdziwy skarb w katalogu amerykańskiej korporacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios