Call of Duty: Black Ops Cold War z całym tygodniem multiplayera za darmo!

Gry
2113V
Call of Duty: Black Ops Cold War z całym tygodniem multiplayera za darmo!
Bartosz Dawidowski | 17.12.2020, 13:33

Jeśli zastanawiacie się, czy Call of Duty: Black Ops Cold War jest warte waszej uwagi, to już od dzisiaj będziecie mogli rozwiać ewentualne wątpliwości.

Już dzisiaj rusza darmowa, świąteczna promocja dotycząca Call of Duty: Black Ops Cold War. Od 17 aż do 24 grudnia możemy w jej ramach bawić się za darmo w trybach multiplayerowych niedawno wydanego Call of Duty: Black Ops Cold War.

Przez cały tydzień nie będziemy ponosić kosztów rozgrywki w 18 mapach, dostępnych w Call of Duty: Black Ops Cold War. Do dyspozycji w pierwszej turze, od 17 do 21 grudnia będziemy mieć 3 tryby zabawy: 2v2 Gunfight, Team Deathmatch oraz Domination. Otrzymamy też dostęp do playlist Nuketown Holiday 24/7 oraz Raid the Mall. Po 21 grudnia mamy się doczekać kolejnych atrakcji: wszystkich trybów zabawy z etapu pierwszego plus modułu Prop Hunt, Fireteam: Dirty Bomb oraz Combined Arms: Hardpoint.

Promocja wystartuje już dzisiaj o godzinie 19:00 i potrwa aż do 24 grudnia 2020 r. Promocja dotyczy wszystkich platform, na jakie trafiło nowe Call of Duty.

Warto też pamiętać, że w weekend będzie można sprawdzać możliwości PS Plus za darmo.

Call of Duty: Black Ops Cold War z całym tygodniem multiplayera za darmo!

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/black-ops-cold-war-multiplayer-will-be-free-to-play-for-a-week-before-christmas/ https://www.callofduty.com/blog/2020/12/call-of-duty-black-ops-cold-war-free-trial

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper