Iza Łęcka Iza Łęcka 17.12.2020 13:32
PS Plus - Call of Duty: Black Ops Cold War, GTA Online, FIFA 21
1664V

PS Plus z darmowym weekendem. PlayStation Polska zaprasza do gry

Polski oddział PlayStation potwierdził pozytywne wiadomości z Zachodu. Już w tym tygodniu odbędzie się darmowy weekend z PS Plus, dzięki któremu wszyscy posiadacze PS5 i PS4 mogą cieszyć się sieciową rozgrywką bez płacenia za abonament.

Japoński gigant branży nadal nie zrezygnował z wymogu posiadania PlayStation Plus, który umożliwia uczestnictwo w sieciowej rozgrywce na PlayStation 5 i PlayStation 4. Istnieje jednak całkiem spora rzesza graczy, którzy nie decydują się na wykupienie abonamentu, a z myślą o nich przygotowana została najnowsza, weekendowa oferta:

Od 19 do 20 grudnia na konsolach Sony nie musimy posiadać aktywnego PlayStation Plus, by móc strzelać w trybach sieciowych Call of Duty: Black Ops - Cold War, sprawdzać nowy napad w GTA Online czy też udowodnić znajomym swoje umiejętności w FIFA 21. Oferta dotyczy wszystkich tytułów dostępnych na PS5 i PS4.

Promocja może skłonić niezdecydowanych do zainwestowania w usługę– pamiętajcie, że zainteresowani mogą skorzystać z grudniowej oferty PS Plus, która była już sprawdzana i analizowana przez naszą redakcję. Już za kilka dni poznamy również pierwsze gry przygotowane przez Sony na styczeń.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 playstation plus ps plus PS4 ps5 sony