Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 13:52
Wiedźmin 2 - Jaskier
989V

Wiedźmin przybliża 2. sezon. Jaskier na nowych zdjęciach

Twórcy „Wiedźmina” opublikowali kolejny prezent dla fanów i tym razem padło na zdjęcia jednego z ulubieńców publiki. Jaskier powinien odegrać ważną rolę w 2. sezonie historii Geralta i dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowe ujęcia z planu.

Netflix pomimo problemów kontynuuje przygotowanie „Wiedźmina” i już wczoraj twórcy opublikowali pierwszy „Witchmas”. Zespół odpowiedzialny za serial chce przygotowywać widzów na zbliżający się czas świętowania, więc zainteresowani mogli wybrać – jeden z dwóch prezentów.

Sympatycy ponownie skorzystali z prawa niespodzianki, więc także i tym razem przedstawiono zdjęcia z planu. Jaskier został wyróżniony przez twórców i możemy spojrzeć na radosnego barda, który został uchwycony w swoich typowych pozach. Fani mają tym razem „podziwiać czyste piękno”.

Witchmas będzie trwać do 21 grudnia, więc w najbliższych dniach powinniśmy spojrzeć na kolejnych bohaterów z „Wiedźmina”. Trudno powiedzieć, jakie atrakcje przygotowali dla nas przedstawiciele Netflixa, ale sympatycy serii powinni wpadać na oficjalny Twitter serialu – wkrótce rozpocznie się kolejne głosowanie.

Jak wiadomo w przyszłym roku nie zabraknie informacji z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – trwają prace nad 2. sezonem głównej serii, ale Netflix opracowuje również spin-off oraz animację.

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: Netflix serial Wiedźmin wiedźmin 2