Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2020 15:31
Wiedźmin miecze 2 sezon
1117V

Wiedźmin promowany przez Netflix. Zdjęcia z 2. sezonu prezentem od twórców

Twórcy „Wiedźmina” przygotowali akcję zatytułowaną „Witchmas”, dzięki której widzowie w najbliższych dniach otrzymają kilka prezentów. Zainteresowani na początek skorzystali z prawa niespodzianki, więc możemy spojrzeć na zdjęcia.

W przyszłym roku na platformie Netflix pojawi się drugi sezon „Wiedźmina” i choć prace na planie wciąż trwają, to jednak w ostatnich dniach pojawiła się wiadomość o problemach głównego bohatera – Henry Cavill doznał urazu podczas prac nad sceną walki.

Mimo wszystko twórcy nie przestają budować napięcia i chętnie zapraszają fanów do zabawy – wczoraj ruszył „Witchmas”, dzięki któremu autorzy będą zdradzać nowe informacje oraz publikować materiały z prac nad „Wiedźminem”. Wczoraj sympatycy zagłosowali, że chcą skorzystać z prawa niespodzianki, więc możemy spojrzeć na trzy fotki:

Nie widzimy tutaj samych bohaterów, ale trzeba przyznać, że trzy przedstawione sceny są klimatyczne. Wiele na to wskazuje, że podobnie sytuacja może wyglądać w następnych dniach, ponieważ aktualnie aż 58% widzów liczy na ciekawą niespodziankę:

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: Neflix Wiedźmin wiedźmin 2 Wiedźmin Netflix