Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2020 21:58
Ghostrunner Winter Pack DLC
883V

Ghostrunner otrzymał Hardcore Mode. Twórcy zapewnili zimowe DLC

Polski Ghostrunner otrzymał nowe DLC, które pozwala sprawdzić nowy sprzęt. Deweloperzy dodatkowo przygotowali Hardcore Mode i zainteresowani mogą zmierzyć się z bardzo wysokim poziomem trudności.

Ghostrunner zaliczył bardzo dobry start na Steam, a deweloperzy zapowiedzieli bezpłatną aktualizację dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Gra zostanie przeniesiona na nowe platformy w przyszłym roku, ale już teraz możemy zapoznać się z nowościami.

Twórcy ujawnili Winter Pack DLC, który pozwala odebrać katanę Cold Snap oraz rękawiczki Cold Blood i dodatek został wyceniony na 1,99 euro. Jednocześnie do gry trafił Hardcore Mode i gracze odblokują nowy poziom trudności po ukończeniu całej produkcji. Deweloperzy postanowili w tym wypadku zapewnić możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na wybranych poziomach – teraz jednak zmierzymy się z trudniejszymi przeciwnikami.

Nowości wylądowały Ghostrunnerze na PC już dzisiaj, a od 17 grudnia będą dostępne na PlayStation 4 i Xboksach One. Posiadacze Nintendo Switchów sprawdzą zaprezentowane elementy od 14 stycznia.

O DLC i Hardcore Mode wypowiedział się Piotr Żygadło, CEO All in! Games:

„Zgodnie z naszymi zapowiedziami, będziemy rozwijać Ghostrunnera przez rok od premiery. Te aktualizacje rozpoczynają ten proces i liczymy na to, że dzięki nim gracze będą mogli odkrywać grę na nowo. Zdajemy sobie sprawę, że nasz tytuł należy do tych trudniejszych i trzeba wykazać się wysokim poziomem zaawansowania, by się w nim odnaleźć. Widzimy też jednak, że wiele osób zdołało dosyć szybko grę opanować. Dla nich developerzy z One More Level przygotowali dodatkowy poziom trudności, Hardcore Mode.”

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level