Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 20:51
Ghostrunner bohater
570V

Ghostrunner z bezpłatną aktualizacją do PlayStation 5 i Xboksów Series X|S

Nie musicie czekać na ulepszoną wersję Ghostrunnera. One More Level to kolejne studio, które uśmiecha się szeroko do graczy i zapewni wszystkim zainteresowanym bezpłatne przejście z aktualnej na następną generację. Klienci odbiorą darmowe ulepszenia.

Ghostrunner cieszy się dużą popularnością, ale część graczy obawiało się, że Polacy nie zapewnią bezpłatnej aktualizacji. Twórcy jednak nie idą drogą przykładowo Control i podobnie jak CD Projekt RED zaoferują bezpłatną aktualizację:

„Ghostrunner to zaawansowana gra o bardzo wysokiej jakości, która wyciska z konsol obecnej generacji pełnię możliwości. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, więc wiedzieliśmy, że musimy uwzględnić PlayStation 5 lub Xbox Series X w naszej strategii dla tego tytułu. Gracze, którzy zaopatrzą się w urządzenia next-gen będą pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak prezentuje się cyberpunkowy świat stworzony przez twórców z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks. Właściciele PlayStation 4 i Xbox One, którzy planują nabycie nowej konsoli, nie muszą czekać z zakupem gry, gdyż w 2021 otrzymają bezpłatny upgrade na PS5 i Xbox Series X” - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ Ghostrunner na każdym kolejnym materiale wygląda naprawdę dobrze i część graczy może chcieć zapoznać się z przygodę już teraz. Nawet jeśli kupicie pozycję na PlayStation 4 i Xboksa One, to w przyszłym roku otrzymacie stosowne i bezpłatne aktualizacje.

Twórcy nie wspominają, jakie ulepszenia zapewnią, ale warto dodać, że Ghostrunner na PC oferuje wsparcie ray tracingu, więc pewnie także na PlayStation 5, Xboksie Series X i Xboksie Series S będziemy mogli liczyć na upiększony świat. Na ostateczne szczegóły musimy zaczekać, ale jedno jest pewne – nową wersję pobierzemy za darmo.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level