Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2020 21:51
Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone nowości
1332V

Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone z szeregiem nowości. Twórcy pokazują Karnet Bojowy

Już w tym tygodniu na serwerach Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Warzone pojawi się pierwszy sezon rozgrywek. Gracze mogą szykować się na mnóstwo nowości, wśród których nie brakuje kolejnych broni oraz operatorów.

Twórcy Call of Duty: Black Ops - Cold War przygotowują się do pierwszego sezonu rozgrywek, a jednocześnie najnowsza produkcja z serii zostanie połączona z Call of Duty: Warzone. W rezultacie na serwerach wyląduje nowy Karnet Bojowy, dzięki któremu odblokujemy szereg broni.

Najnowszy zwiastun zapowiada atrakcje i pozwala spojrzeć na pierwsze giwery przygotowane do pozycji – zainteresowani zdobędą karabin szturmowy Groza oraz pistolet maszynowy Mac 10. Na materiale zobaczycie, jak obie zabawki sprawdzają się w dynamicznej akcji.

Treyarch zaprezentowało także świeżę mapy, więc podczas oglądania trailera warto przyjrzeć się miejscówkom. W grze ponownie pojawi się 100 poziomów do odblokowania, więc fani serii na pewno nie będą się nudzić.

Zamierzacie strzelać? Sprawdźcie również listę nowości oraz zwiastun rozgrywki z pierwszego sezonu Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software