Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2020 16:03
Ellie The Last of Us 2
3142V

The Last of Us 2 za 99 zł. Promocja na zwycięzcę The Game Awards [Aktualizacja #1]

Najnowsza produkcja Naughty Dog pierwszy raz w historii jest dostępna za mniej niż 100 zł. Tytuł kupicie w bardzo dobrej cenie i może to być świetny prezent dla fanów marki PlayStation, którzy wciąż nie zapoznali się z przygodą Ellie.

Naughty Dog zadbało w 2020 roku o jedną z najlepszych, a dla wielu najlepszą pozycję w całej historii PlayStation 4. The Last of Us 2 zdominowało The Game Awards – tytuł zgarnął aż siedem nagród i w tym został „Grą Roku”. Przeczytajcie naszą recenzję.

Jeśli jednak wciąż nie zdecydowaliście się na The Last of Us 2, to najnowsza promocja powinna Was zainteresować, ponieważ produkcję kupimy już za 99 zł.

Oferta jest interesująca, ponieważ pierwszy raz w historii The Last of Us 2 jest dostępne za mniej niż 100 zł – dla porównania cyfrowe wydanie pozycji w sklepie Sony kupicie za 289 zł.

Tytuł już teraz bardzo dobrze działa na PlayStation 5, a deweloperzy wykorzystują nawet możliwości kontrolera DualSense, by poprawić wrażenia graczy... Choć możemy podejrzewać, że pełne wsparcie gry nadejdzie dopiero w momencie, gdy Sony zapowie Frakcje i oficjalnie zadba o nową wersję The Last of Us 2.

[Aktualizacja #1] 

Promocja została zakończona

Źródło: NeoNet (Paweł, dzięki za link!)

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II