Cyberpunk 2077. Patch 1.04 ratuje grę na bazowych PS4, ale wciąż jest wiele do poprawy

Gry
8966V
Cyberpunk 2077. Patch 1.04 ratuje grę na bazowych PS4, ale wciąż jest wiele do poprawy
Mateusz Wróbel | 12.12.2020, 23:50

Do sieci trafiły materiały, które porównują starą i obecną wersję Cyberpunka 2077 na bazowych konsolach PlayStation 4. Jest lepiej, ale RED-zi wciąż muszą dużo poprawić.

Od wczoraj posiadacze Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych mogą pobrać na swoje dyski najnowszą łatkę do gry Polaków, która została oznaczoną numerkiem 1.04. Oprócz eliminowania krytycznych błędów w misjach głównych, jak i pobocznych, RED-zi zajęli się optymalizacją produkcji na sprzętach Sony.

W sieci pojawiły się już materiały, które prezentują Cyberpunka 2077 na PS4 Fat oraz PS4 Slim po zainstalowaniu aktualizacji. Większość opinii sugeruje, że rozgrywka w tytuł Polaków jest trochę przyjemniejsza, ale do prawidłowego działania wciąż daleka droga.

Jak możecie zauważyć powyżej, jak i poniżej, FPS-y podczas jazdy samochodem po Night City (oraz zmienianiu stacji radiowej, tudzież kamery) są bardziej stabilne. To samo tyczy się strzelanin na ulicach - jeszcze wczoraj posiadacze systemów Sony musieli zmagać się nawet z 16 klatkami na sekundę (co było widoczne m.in. w dzielnicy, w której mieszka Victor - ripperdoc montujący dla nas pierwsze wszczepy), a także przycinkami, które często kończyły się wyrzuceniem do menu. 

W wersji 1.04 takie sytuacje nie zdarzają się już tak często, jak w przypadku 1.02, ale nie ulega wątpliwości, że zwiedzanie "miasta marzeń" w FPS-ach spadających do 20 nie będzie nikogo satysfakcjonować.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (150)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper