Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.12.2020 23:50
Cyberpunk 2077
8168V

Cyberpunk 2077. Patch 1.04 ratuje grę na bazowych PS4, ale wciąż jest wiele do poprawy

Do sieci trafiły materiały, które porównują starą i obecną wersję Cyberpunka 2077 na bazowych konsolach PlayStation 4. Jest lepiej, ale RED-zi wciąż muszą dużo poprawić.

Od wczoraj posiadacze Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych mogą pobrać na swoje dyski najnowszą łatkę do gry Polaków, która została oznaczoną numerkiem 1.04. Oprócz eliminowania krytycznych błędów w misjach głównych, jak i pobocznych, RED-zi zajęli się optymalizacją produkcji na sprzętach Sony.

W sieci pojawiły się już materiały, które prezentują Cyberpunka 2077 na PS4 Fat oraz PS4 Slim po zainstalowaniu aktualizacji. Większość opinii sugeruje, że rozgrywka w tytuł Polaków jest trochę przyjemniejsza, ale do prawidłowego działania wciąż daleka droga.

Jak możecie zauważyć powyżej, jak i poniżej, FPS-y podczas jazdy samochodem po Night City (oraz zmienianiu stacji radiowej, tudzież kamery) są bardziej stabilne. To samo tyczy się strzelanin na ulicach - jeszcze wczoraj posiadacze systemów Sony musieli zmagać się nawet z 16 klatkami na sekundę (co było widoczne m.in. w dzielnicy, w której mieszka Victor - ripperdoc montujący dla nas pierwsze wszczepy), a także przycinkami, które często kończyły się wyrzuceniem do menu. 

W wersji 1.04 takie sytuacje nie zdarzają się już tak często, jak w przypadku 1.02, ale nie ulega wątpliwości, że zwiedzanie "miasta marzeń" w FPS-ach spadających do 20 nie będzie nikogo satysfakcjonować.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 patch 1.04