Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.12.2020 12:04
Buzz Astral Pixar film
1005V

Buzz Astral z Toy Story otrzyma solowy film. Pixar zapowiada nowe filmy i seriale

Pixar wciąż jest uznawany za jedno z najlepszych studiów tworzących filmy animowane na świecie, dlatego też ich filmy cieszą się niebywale gigantycznym zainteresowaniem, co potwierdził spory sukces samego Toy Story 4. Teraz amerykańska ekipa ujawnia swoje kolejne plany.

W miniony piątek Disney zaprezentował nam całe mnóstwo zwiastunów i innych materiałów z szykowanych przez siebie produkcji sygnowanych tak znamienitymi markami jak Marvel oraz Gwiezdne wojny. Teraz zaś możemy przyjrzeć się pozostałym ważnym ogłoszeniom, które niestety umknęły uwadze wielu mediów.

Swoje wielkie plany na następne trzy lata ujawnił sam Pixar, również będący częścią rodziny Walta Disneya. Już 25 grudnia na łamach Disney+ zadebiutuje film animowany Soul, w Polsce znany jako "Co w duszy gra". W dalszej perspektywie, czyli na 2021 rok, planowane są premiery serialu animowanego o psie Dugu z filmu Odlot, a także poruszającej animacji Luca od reżysera "Dobrego dinozaura".

W 2022 roku zobaczymy zaś kolejny serial animowany o Autach, spin-off Toy Story o początkach kariery Buzza Astrala, a także dość ciekawie zapowiadający się film Turning Red, gdzie poznamy słodką dziewczynkę zamieniającą się w jeszcze bardziej słodziutką pandę, gdy się z czegoś cieszy. Jeśli zaś chodzi o 2023 rok, wtedy zobaczymy kolejny niezatytułowany jeszcze film Pixara oraz serial animowany Win or Lose, niebędący tym razem adaptacją żadnej z poprzednich produkcji studia.

Oto pełna lista nadchodzących nowości:

  • Dug Days - Serial na Disney+ (2021)
  • Luca - 18 czerwca 2021 w kinach
  • Turning Red - 11 marca 2022 w kinach
  • Lightyear - 17 czerwca 2022 w kinach
  • Auta -Serial na Disney+ (2022)
  • Win or Lose - Serial na Disney+ (2023)
  • Niezatytułowany film Pixar - 16 czerwca 2023

Tagi: auta Buzz Astral Co w duszy gra Disney disney+ odlot pixar Soul toy story