Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.12.2020 14:30
NieR Re[in]carnation opóźnione
585V

NieR Re[in]carnation opóźnione. Mobilna odsłona serii zadebiutuje dopiero w 2021 roku

Square Enix przekazało złą wiadomość dla wszystkich, którzy mocno wyczekiwali gry z serii NieR na smartfony. Premiera zostanie przesunięta, a do debiutu nie dojdzie już w tym roku, jak początkowo zakładano.

Fani marki NieR dostali w piątkową noc bardzo przyjemną niespodziankę. Podczas odbywającego się w formie online The Game Awards 2020, pokazano nam genialny gameplay z NieR Replicant ver.1.22474487139…, który na nowo rozpalił oczekiwania graczy. Szykuje się świetne odświeżenie projektu z PS3.

Niestety ostatnie dni to nie tylko pozytywne informacje dla fanów serii NieR. Choć nowy zwiastun wspomnianego tytułu może cieszyć, to bez wątpienia wiele osób ze smutkiem przyjmie wiadomość o opóźnieniu mobilnego spin-offu, NieR Re[in]carnation. Ten miał zadebiutować w Japonii już w tym roku, ale niestety, co zdaje się standardem ostatnich miesięcy, zostanie przesunięty.

Na oficjalnym, japońskim koncie gry, na Twitterze, możemy przeczytać przeprosiny ze strony twórców oraz obietnicę, że projekt zadebiutuje na początku 2021. Pozostaje mieć nadzieję, że tak właśnie się stanie, albowiem pierwsze materiał z gry zapowiadały naprawdę cudowną przygodę dla fanów serii - warto je sobie przypomnieć.

Źródło: https://gamingbolt.com/nier-reincarnation-delayed-to-2021

Tagi: Applibot NieR Re[in]carnation Square Enix