Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2020 09:20
NieR Reincarnation
1201V

NieR Reincarnation. Nowa gra Yoko Taro na pierwszym gameplayu

Dowiadujemy się wreszcie pierwszych konkretów o grze, która "ma narobić szumu" - jak sprawę określali w marcu Yoko Taro i Yosuke Saito. Chodzi oczywiście o NieR Reincarnation.

Doczekaliśmy się publikacji pierwszego trailera z NieR Reincarnation, czyli ze spin-offa serii, który zmierza na smartfony. W materiale wideo, który znajdziecie poniżej nie zabrakło gameplayu.

Wiadomo już, że przetestować NieR Reincarnation będzie można w Japonii od 29 lipca do 5 sierpnia. By wziąć udział w beta testach należy zarejestrować się do 26 lipca w tym miejscu.

Strona Nier Reinacarnation została wzbogacona o pierwsze kluczowe informacje dotyczące fabuły.

NieR Reincarnation - Fabuła:

Dziewczynka budzie się na zimnej, kamiennej podłodze. Prowadzona przez tajemniczą istotę, która nazywa się "Mamą" dziewczyna zaczyna iść przed siebie. By odzyskać to co straciła, by odpokutować za swe grzechy. W środku "Klatki", zbudowanej przez nieznanego architekta.

Niestety Square Enix, które jest wydawcą NieR Reincarnation nadal utrzymuje, że gra tworzona przez studio Applibot pojawi się wyłącznie na smartfonach. Miejmy jednak nadzieję, że tytuł trafi później jednak również na inne platformy.

W marcu Yoko Taro, który pracuje nad NieR Reincarnation, zapowiadał, że produkcja jest czymś zupełnie nowym i pozytywnie zadziwiającym. Tytuł ma być rozbudowaną i bogatą produkcją, która nie kojarzy się z typowymi grami smartfonowymi.

Przypominam przy okazji, że na rynku pojawi się niedługo również remaster NieR Replicant.

Źródło: https://nierreincarnation.jp/

Tagi: Applibot NieR Re[in]carnation Square Enix