Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.12.2020 08:30
Xbox podsumowuje tydzień
631V

Xbox na podsumowaniu tygodnia. Sprawdźcie, co nowego miało miejsce na konsolach Microsoftu

Choć w minionych dniach wszyscy żyliśmy premierą wielkiego hitu od CD Projekt RED, to nie jest to bynajmniej jedyna rzecz, jaka miała miejsce w branży gier wideo. Sprawdźcie koniecznie podsumowanie wydarzeń ze świata Xboksa. 

Jestem przekonany, że obecnie lwia część graczy przechadza się po uliczkach Night City. To normalne - wreszcie nastał ten pierwszy, wyczekiwany przez wielu weekend, gdzie można w pełni delektować się debiutującym w miniony czwartek Cyberpunk 2077 (naszą recenzję możecie przeczytać w tym miejscu, do czego serdecznie zachęcam). I nie jestem zdziwiony, dostaliśmy przecież kawał mocnego tytułu. 

Nie było to jednak jedyne wydarzenie z branży gier, jakie miało miejsce w minionych dniach. I przypomniała nam o tym ekipa z Xboksa, która, zgodnie z cotygodniową tradycją, wypuściła kilkunastominutowy materiał z serii "This Week on Xbox". Zamieszczono tam wszystkie najważniejsze wydarzenia i aktualności, które miały miejsce w świecie sprzętów do gier od Microsoftu. 

A nowinek nie brakowało. Pojawiło się bowiem ponad 50 różnych aktualizacji (jak na przykład dla Forza Horizon 4 oraz tytułów z serii Gears of War), zupełnie nowe premiery (w tym oczywiście wspomniany wcześniej Cyberpunk 2077), a także liczne promocje. Jeśli jesteście ciekawi, albo obawiacie się, że mogło Was coś ominąć, koniecznie rzućcie okiem na poniższy materiał! To skondensowana dawka świetnej wiedzy! 

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7zzRfcFvaRI

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077