Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.12.2020 08:30
Xbox podsumowanie tygodnia
666V

Xbox na podsumowaniu bieżącego tygodnia. Ekipa z Microsoftu przypomina najważniejsze wydarzenia

Microsoft, jak co weekend, przygotował dla nas podsumowanie ostatnich dni w świecie Xboksa. Działo się całkiem sporo, a największymi nowościami były bez wątpienia nowe aktualizacje oraz świetna pula gier, które pojawiły się w usłudze Game Pass.

W ostatnich dniach w świecie Xboksa działo się bardzo dużo. Fani nie mogli narzekać na nudę, a tydzień obfitował w znacznie więcej ciekawych aspektów, niż miało to miejsce ostatnio. Zdecydowanie było co robić, a wystarczy jako dowód przytoczyć choćby gry, które trafią w grudniu do usługi Game Pass (pisaliśmy o tym w tym miejscu). Chyba nikt nie ma wątpliwości, że był to udany czas. 

Teraz, jak co tydzień, ekipa z Xboksa zaserwowała nam podsumowanie minionych wydarzeń i zdecydowanie warto rzucić na nie okiem. Jak wspomniałem, działo się naprawdę sporo, więc tym bardziej powinniście zainteresować się wideo, w którym zebrano wszystko do kupy i świetnie uporządkowano. Dzięki temu nic Was nie ominie, a jeśli jakaś informacja umknęła w zalewie innych, to teraz jest świetna okazja, aby ją nadrobić. 

W materiale pojawiają się w wzmianki o najważniejszych premierach (zdecydowanie warto wyróżnić Twin Mirror oraz Immortals Fenyx Rising), nowych aktualizacjach oraz, co zdaje się kluczowe, tytułach, które trafiły do usługi Xbox Game Pass. Sprawdźcie sam:

Tagi: Game Pass Microsoft xbox XSX