Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2020 15:02
days gone promocja
3582V

Gry na PS4, Xbox One i Nintendo Switch w weekendowej promocji. Death Stranding i Mafia w dobrych cenach

Najnowsza promocja pozwala zgarnąć kilka dobrych gier w jeszcze lepszych cenach. W ofercie znalazła się między innymi odrestaurowana Mafia, przyjemny Death Stranding czy też przeładowany emocjami Days Gone. Sprawdźcie pełną listę przecenionych produkcji.

Zbliżamy się do połowy grudnia, więc nic dziwnego, że pojawiają się kolejne promocje. W weekendowej ofercie RTV Euro AGD znajdziemy kilka naprawdę ciekawych, konsolowych tytułów, które kupicie w lepszej cenie.

Na uwagę na pewno zasługują gry wydawane na PS4 – nowy świat Hideo Kojimy zgarniecie już za zaledwie 64,99 zł. Cena Days Gone również prezentuje dobry poziom, a pewnie niektórzy posiadacze Xboksów One mogą rozważyć wrzucenie na półkę odświeżoną Mafię.

Tak prezentują się przecenione tytuły:

Gry na PS4

Gry na Xbox One

Gry na Nintendo Switcha

Warto przypomnieć, że nadal jest dostępna promocja na PlayStation Store, odbierzecie za darmo dwie duże produkcje z gatunku RPG oraz możecie kupić w bardzo dobrej cenie Red Dead Online. Jak widać łatwo można znaleźć sporo okazji, by zagrać w ciekawe tytuły nie wydając dużo pieniędzy.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wyprzedaz-lepiej-jak-jest-weekend-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-laptopy-oraz-sprzet-gamingowy-11-12/

Tagi: gry w promocji nintendo switch promocja ps4 xbox one