Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 20:40
Red Dead Online
3853V

Red Dead Online za zaledwie 5,4 zł. Promocja na sieciowy tryb z Red Dead Redemption 2

Rockstar oddzieliło Red Dead Redemption 2 od Red Dead Online i teraz gracze mogą zainteresować się ciekawą promocją. Sieciowy wariant zabawy jest dostępny za zaledwie 5,4 zł. Z oferty skorzystamy przez kilka następnych dni.

Rockstar wcześniej zapowiedziało, że zamierza zaoferować graczom GTA Online jako samodzielny produkt, ale firma zaskoczyła oddzielając Red Dead Online od Red Dead Redemption 2. Gra na Dzikim Zachodzie wciąż cieszy się dużą popularnością, ale najwidoczniej deweloperzy chcą właśnie w taki sposób rozwijać swoje tytuły.

Red Dead Online jest do 15 lutego dostępne w promocji (75% zniżki), ale teraz dzięki ofercie Humble Bundle możemy skorzystać z jeszcze jednego rabatu – multiplayer z Red Dead Redemption 2 kupimy za zaledwie 1,24 euro (5,4 zł).

Jest to na pewno przyjemna opcja dla graczy, którzy chcieli sprawdzić Red Dead Online, ale nie zamierzali kupować całej gry Rockstar. Teraz za mniej niż 6 zł otrzymacie kod na pozycję i następnie będziecie mogli sprawdzić, jak prezentuje się propozycja uznanego studia.

Warto jednak dodać, że Red Dead Online nie jest tak dobrze wspierane jak GTA Online, co systematycznie wywołuje negatywne komentarze społeczności.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: Red Dead Online red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two