Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 17:00
Pillars of Eternity Definitive Edition za darmo
2037V

Pillars of Eternity oraz Tyranny za darmo. Epic Games zapowiada 15 dni bezpłatnych gier

Epic Games zaprasza do pobierania produkcji. Od dzisiaj możecie zgarnąć dwie przeładowane atrakcjami gry RPG, które zostały stworzone przez Obsidian Entertainment. W ofercie pojawiły się wypasione edycje obu tytułów.

Epic Games systematycznie wrzuca do swojego sklepu darmowe produkcje, ale mam wrażenie, że tym razem propozycja zainteresuje bardzo szerokie grono odbiorców. W promocji znalazły się dwie kapitalne pozycje przygotowane przez Obsidian Entertainment.

Pillars of Eternity trafiło na rynek w 2015 roku i opowieść zebrała oceny na poziomie 89%, A Tyranny zadebiutowało rok później i zgarnęło noty w okolicy 80%. To dwie bardzo mocne i klasyczne pozycje z gatunku RPG, które mogą odpowiedzieć na pytanie – czy warto interesować się takimi propozycjami? Nie każdy preferuje izometryczne przygody przeładowane tekstem, co jest oczywiście zrozumiałe, więc gdy akurat jest okazja, to warto pobrać produkcje za darmo.

Obsidian Entertainment pracuje już nad kolejnymi grami, ale warto przypomnieć, że teraz studio rozwija już tytuły dla Microsoftu – według plotek deweloperzy pracują nad The Outer World 2, a wcześniej zapowiedziano Avowed.

Firma zapowiedziała również 15 dni darmowych gier:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Epic Games Pillars of Eternity promocja tyranny