Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2020 13:35
Cyberpunk 2077 zapałki
1355V

11 bit studios gratuluje CD Projekt RED udanej premiery za pomocą 2077 paczek zapałek

Twórcy Frostpunka bardzo niestandardowo pogratulowali CD Projekt RED udanej premiery Cyberpunka 2077. Zespół wysłał do znajomych po fachu aż 2077 paczek „City-Burning Starter Kit”. Teraz Johnny Silverhand może rozpoczynać swoją misję.

Przygoda w Night City podbiła Steam i osiągnęła świetny wynik zamówień przedpremierowych, co skutecznie zachęca kolejne ekipy z branży do składania gratulacji CD Projekt RED – po miesiącach wyczekiwania, doszło do premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich lat.

11 bit studios również zdecydowało się wyrazić uznanie twórcom Cyberpunka, co nie mogło się obyć bez zaskakującej formy. Autorzy Frostpunka i This War of Mine wpadli na oryginalny i symboliczny pomysł, przygotowując 2077 paczek zapałek z napisem „City-Burning Starter Kit”, które powinny trafić w gust Silverhanda.

Chwytliwe gratulacje nawiązują do zwiastuna z E3 2019, podczas którego CD Projekt RED ujawnił postać Keanu Reevesa – pod koniec materiału Johnny Silverhand zapowiedział „spalenie miasta”. Pomysł jest niezwykle kreatywny i na pewno został ciepło przyjęty przez ekipę "Redów".

Źródło: Twitter: 11bitstudios, pawpanasiuk

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077