Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2020 20:15
V w metrze Cyberpunk 2077
1804V

Cyberpunk 2077 otrzyma „program darmowych DLC”. Zwiastun zawiera ukrytą wiadomość

CD Projekt RED nie może zbyt długo świętować premiery Cyberpunka 2077. Twórcy już zapowiedzieli, że na początku 2021 roku zamierzają zapewnić graczom nowe atrakcje. Informacja została zawarta w ukrytej wiadomości.

Premierowy zwiastun Cyberpunka 2077 nie tylko pozwolił nam spojrzeć na wiele ciekawych scen. Polacy zadbali o dorzucenie do materiału wiadomości – przez ułamek sekundy w trailerze pojawia się wiadomość od deweloperów.

Twórcy dziękują za wsparcie i zapowiadają duży rozwój gry. CD Projekt RED chce zapewnić rozszerzenia inspirowane tymi z Wiedźmina 3: Dziki Gon – gracze mogą liczyć na dodatki pokroju Wiedźmin 3: Serca z Kamienia oraz Wiedźmin 3: Krew i wino.

Według przedstawionej informacji, możemy oczekiwać „pokaźnych, opartych na fabule treści”, które pozwolą nam dokonać wielu trudnych wyborów, a same rozszerzenia jeszcze lepiej przedstawią świat Cyberpunka 2077. Studio ponownie zapewni „program darmowych DLC”:

„Ale zanim tam dotrzemy, na początku 2021 roku uruchomimy nasz darmowy program DLC. Tak jak w przypadku Wiedźmina 3, spodziewajcie się zestawu darmowych pakietów DLC, które trafią do Night City, oferując kilka fajnych rzeczy wprowadzających jeszcze więcej życia w świat mrocznej przyszłości”

Pierwsze rozszerzenia mają trafić na rynek już na początku 2021 roku. Warto przypomnieć, że wcześniej informowaliśmy o pierwszych małych nagrodach, które deweloperzy przygotowali dla klientów ich produkcji.

Cyberpunk 2077 tajna wiadomość

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-cyberpunk-2077-launch-trailer-contains-a-secret-message/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077