Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 13:31
Wiedźmin x Cyberpunk 2077
2588V

Cyberpunk 2077 z darmowymi przedmiotami oraz nagrodami. Jak je odebrać i przygotować się na premierę?

CD Projekt RED opracował zestaw upominków dla graczy, którzy zamierzają poznawać Cyberpunka 2077. Jeśli odliczacie godziny do rozpoczęcia przygody w Night City, już dzisiaj możecie zająć się formalnościami umożliwiającymi odebranie darmowych przedmiotów oraz gratyfikacji .

CD Projekt RED przygotował „program nagród” dla sympatyków futurystycznych wrażeń, którzy zanurzą się w Cyberpunku 2077. Gracze mogą skorzystać z akcji i odebrać cyfrowe upominki oraz przedmioty w grze – w tym wypadku wspomnieć warto między innymi o specjalnej katanie czy komiksach:

„Każda kopia gry, niezależnie od platformy, posiada zestaw cyfrowych dodatków, w tym oryginalną ścieżkę dźwiękową, artbook, cyfrowy komiks „Cyberpunk 2077: Your Voice”, wprowadzenie do Cyberpunk 2020 oraz pakiet tapet. Wersja GOG.COM dodatkowo zawiera cyfrowy komiks „Big City Dreams”, plakaty do druku i jeszcze więcej tapet i awatarów. A wśród przedmiotów z gry są takie rarytasy jak: inspirowane wiedźmińską szkołą Wilka kurtka i T-shirt, T-shirt GOG GALAXY, ostrze Czarnego Jednorożca lub pluszowy Troll Sklep”.

Jeżeli pragniecie jak najszybciej odebrać bonusy, CD Projekt RED pomaga: polskie studio zaprasza do połączenia kont z różnych platform z GOG Galaxy – umożliwi to ekspresowy dostęp między innymi do broni, którą zobaczycie na poniższym materiale.

„Najwygodniejszy sposób, by uzyskać dostęp do twoich cyfrowych dodatków i odebrać nagrody z gry to skorzystanie z aplikacji GOG GALAXY.

Jeśli posiadasz kopię Cyberpunk 2077 na GOG.COM, przedmioty z gry zostaną odblokowywane automatycznie po uruchomieniu gry przez aplikację. Jeśli posiadasz grę na PlayStation 4, Xbox One, Stadia lub na innych platformach na PC niż GOG.COM, uruchom klienta GOG GALAXY i połącz swoje konto, na którym masz Cyberpunk 2077. Gdy gra pojawi się w bibliotece GOG GALAXY, po prostu ją uruchom. Wszystkie przedmioty z gry będą na ciebie czekać w skrytce z rzeczami w mieszkaniu V. Jeśli chodzi o cyfrowe dodatki, możesz uzyskać do nich dostęp poprzez menu „Bonusy” w widoku Cyberpunk 2077 w GOG GALAXY. ”

Musicie pamiętać, że dopiero zaczynamy historię w Night City, a w przyszłości zespół deweloperów powinien nas miło zaskoczyć, oferując kolejne prezenty. W przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon również wielokrotnie pobieraliśmy zestaw różnorodnych dodatków – obok pełnoprawnych, fabularnych i płatnych przygód proponowano fanom elektronicznej rozgrywki mniejsze bonusy.

Czekacie na wielką premierę Cyberpunka 2077? Sprawdźcie najnowsze porównanie PS5 i PC oraz przeczytajcie naszą recenzję.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077