Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 16:04
GTA Online  The Cayo Perico Heist
2749V

GTA Online z nowym napadem! Rockstar pokazuje wyspę i potwierdza datę premiery

Szykujcie się na największy napad w historii GTA Online. Rockstar właśnie potwierdził „The Cayo Perico Heist”, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun nowości.

Potwierdziły się przecieki i 15 grudnia odbędzie się premiera nowego napadu w GTA Online. Deweloperzy potwierdzają, że zaproszą graczy na wyspę, gdzie zajmiemy się zdobyciem pieniędzy od największego dealera narkotyków w całym GTA Online. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale możemy szykować się na szereg atrakcji.

Przygotuj się na infiltrację najbardziej znanego na świecie dealera narkotyków w Grand Theft Auto Online, w największym, najbardziej zuchwałym i pełnym akcji dodatku w historii: Cayo Perico Heist.

Gracze otrzymają od deweloperów wolną rękę – naszym zadaniem będzie dostanie się na wyspę, unieszkodliwienie silnie uzbrojonej ochrony, a następnie ucieczka z „taką ilością sztuk złota i pieniędzy z narkotyków, jaką tylko możecie unieść".

„Wybierz swoje narzędzia. Wybierz swoje metody działania. Wybierz swoją załogę - lub nawet udaj się  na misję zupełnie sam. Po prostu wróć do Los Santos w jednym kawałku.”

Rockstar podkreśla, że Cayo Perico Heist to największa przygoda GTA Online w historii, która wprowadza zupełnie nową egzotyczną lokalizację i oferuje zupełnie nowe podejście do projektowania napadów. Zabawę możemy rozpocząć w pojedynkę lub w zespole.

W grze pojawią się także nowe pojazdy, broń taktyczna czy też po prostu będziemy mogli zabawić się w tym wyjątkowym miejscu – twórcy zapewnią „nowych, światowej klasy DJ-ów”. W grze pojawi się ponad 100 nowych piosenek, a najbogatsi gracze sprawdzą nową, wszechstronną i uzbrojoną łódź podwodną, która skrywa wiele niespodzianek.

Dodatek zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S (wsteczna kompatybilność) oraz PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V gta online Rockstar Games Rockstar North