Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 07:00
Cyberpunk 2077 wśród nowości i Johnny SIlverhand
1254V

Gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Przed nami kilka obiecujących premier

Końcówka roku obfituje w debiuty niezwykle interesujących gier. Jeszcze w tym tygodniu można sięgnąć po kilka intrygujących pozycji, a na ich czele wyróżnia się Cyberpunk 2077. Sprawdźcie, jakie tytuły mają w najbliższym czasie swoją premierę na PS5 i PS4.

Redakcja PlayStation Access opracowała najnowsze zestawienie premier, w których nie mogło zabraknąć Cyberpunk 2077. Od czwartku RPG polskiego studia będzie dostępny na konsolach poprzedniej generacji, komputerach osobistych oraz Stadii, ale posiadacze next-genów uruchomią produkcję dzięki wstecznej kompatybilności, co poskutkuje doświadczeniem znaczących różnic w rozgrywce.

Na sprzętach Sony zadebiutuje również Temtem, który szczególnie zainteresuje fanów marki Pokemon. Studio Crema nie ukrywa, że posiada wielkie plany na rozwój tytułu, jednak już od startu ich propozycja powinna zapewnić mnóstwo przyjemnej rozgrywki. Wśród nowości warto wyróżnić Unto The End – o grze rozwijanej przez małżeństwo pisaliśmy w zeszłym miesiącu, prezentując najnowszy zwiastun. Właściciele najnowszych urządzeń japońskiego producenta powinni również pamiętać o aktualizacji do Destiny 2, dzięki której strzelanka Bungie działa lepiej w każdym trybie.

Jak wyglądają Wasze growe zakupy w tym tygodniu – wybierzecie Cyberpunk 2077?

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości ps4 ps5 trailer zwiastun