Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 18:09
Unto The End
771V

Unto The End w grudniu trafi do Xbox Game Pass. Deweloperzy zapewnią także premierę na innych platformach

Microsoft w grudniu zaoferuje kilka ciekawych, nowych produkcji i na liście na pewno pojawi się Unto The End. Twórcy są gotowi do ogłoszenia daty premiery i potwierdzają współpracę z amerykańską korporacją. Tytuł będzie dostępny w usłudze od dnia debiutu.

W przyszłym miesiącu nie zabraknie ciekawych gier, a jedną z interesujących propozycji jest Unto the End. Produkcja od 9 grudnia będzie dostępna na PC (GOG, Steam), Google Stadia, PlayStation 4 oraz Xbox One (również w Game Pass już w dniu premiery), a 17 grudnia tytuł trafi na Nintendo Switcha.

Za pozycję odpowiada 2 Ton Studios, które chce zaprosić graczy na zapierającą dech w piersiach przygodę. W trakcie rozgrywki będziemy eksplorować kolejne piękne lokacje, w których weźmiemy udział w ręcznie zaprojektowanych walkach. Twórcy spędzili mnóstwo czasu na stworzeniu wyjątkowego systemu starć – ten ma być wymagający i zarazem bardzo satysfakcjonujący.

Autorzy stawiają na prostą fabułę: „wróć do domu, gdzie czeka na ciebie twoja rodzina”, ponieważ to właśnie pojedynki z licznymi przeciwnikami mają stanowić główny punkt gry.

Tak o pozycji wypowiedział się Stephen Danton, który wraz ze swoją żoną opracowują tytuł:

„Unto The End stanowiło naszą codzienność przez ostatnie kilka lat i fantastycznie było otrzymywać tak pozytywne reakcje na tę grę. Teraz nie możemy się doczekać premiery i reakcji wszystkich, którzy będą mieli szansę doświadczyć stworzonego przez nas świata i przygody”

O Unto The End pisaliśmy pierwszy raz w 2017 roku, a w zeszłym roku prezentowaliśmy ciekawy zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: data premiery Unto the End zwiastun