Destiny 2 trafiło na PS5 i XSX|S. Gra zapewnia natychmiastową platynę na nowej platformie

Gry
2097V
Destiny 2 trafiło na PS5 i XSX|S. Gra zapewnia natychmiastową platynę na nowej platformie
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2020, 21:50

Bungie zaprasza graczy do strzelania w ulepszone Destiny 2. Tytuł wylądował na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, a dzięki bezpłatnej aktualizacji fani mogą sprawdzić produkcję w nowej jakości. Studio zapowiedziało także prace nad cross-platformową rozgrywką.

Bungie potwierdziło początek nowego rozdziału w Destiny 2 i produkcja utalentowanego studia wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Od dzisiaj strzelanka jest już oficjalnie dostępna na konsolach nowej generacji.

Tytuł oferuje 60 klatek na sekundę w rozgrywce PvE, 120 fps w rywalizacji PVP, a dodatkowo deweloperzy zadbali o skrócenie czasów wczytywania oraz dodali ustawienie FOV. Aktualnie pozycja pozwala graczom na rywalizację na platformach tych samych producentów – PlayStation 4 z PlayStation 5 oraz Xbox One z Xbox Series X|S.

Sytuacja jednak zmieni się w przyszłym roku. Deweloperzy potwierdzili, że pracują nad połączeniem serwerów i za kilka miesięcy w jednym meczu mają spotkać się wszyscy zainteresowani. Aktualnie nie poznaliśmy dokładnej daty udostępnienia cross-platformowej zabawy. Jak jednak widać, Destiny 2 wciąż rośnie i Bungie w kolejnych miesiącach zamierza znacząco rozwijać grę. Fani powinni być bardzo zadowoleni.

Warto dodać, jeśli zdobyliście platynę na PS4, to otrzymacie odpowiedni pucharek na PS5. Identyczną sytuację powinniśmy zobaczyć w przypadku Xboksów.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/destiny_2_ps5_version_available_to_download_now_for_free

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper