Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2020 07:00
Prince of Persia: Piaski Czasu Remake na pierwszym porównaniu
4075V

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake na pierwszym porównaniu. Jak bardzo zmieniła się gra Ubisoftu?

W trakcie Ubisoft Forward potwierdzono Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, który obecnie spotkał się z mieszanym odbiorem. Wielu graczy krytykuje oprawę nowej wersji, choć przed wydaniem ostatecznego wyroku, warto sprawdzić pierwsze porównanie remake'u z oryginałem.

Od premiery Prince of Persia: Piaski Czasu minęło już kilka lat, więc plotki o powrocie gry nie bez powodu zaintrygowały wielu graczy. W końcu produkcja z 2003 roku ma wielu fanów, którzy od dawna czekali na możliwość wcielenia się w ulubionego bohatera.

Ujawnienie wczorajszych przecieków nie zwiastowało gigantycznego hitu i pełnego odrestaurowania gry, a pierwszy zwiastun zebrał mieszane opinie. Część graczy niezwykle dosadnie narzeka na oprawę zaproponowaną przez Ubisoft, twierdząc, że tytuł Francuzów powinien prezentować się znacznie lepiej. Nie brakuje także bardziej pozytywnych opinii sympatyków serii, którzy przypominają, że pierwowzór ma już swoje lata i dzisiaj nie wygląda już tak dobrze, jak wielu mogło go zapamiętać.

Poniższe porównanie pozwala sprawdzić, jak Prince of Persia: Piaski Czasu wyglądają w nowej oraz pierwotnej wersji. Choć wprowadzone zmiany nie przypominają poziomem tych, które mogliśmy zobaczyć chociażby w Mafia Remake czy Final Fantasy VII Remake, wierzę, że niektórzy gracze chętnie powrócą na Bliski Wschód i doświadczą intrygującej przygody perskiego księcia.

Sprawdźcie wszystkie zapowiedzi z wczorajszego Ubiosft Forward.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Prince of Persia: The Sands of Time Ubisoft