Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 13:56
V z Cyberpunka 2077
2338V

Cyberpunk 2077 ze świetnym cameo. W grze znalazł się znany twórca gier

CD Projekt RED zadbał o bardzo ciekawe cameo. W Cyberpunku 2077 znalazł się jeden z najbardziej znanych twórców gier, z którym gracze mogą swobodnie porozmawiać. Jest to ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę informacje przedstawione przez studio. [Spoiler]

Napływają kolejne informacje dotyczące Cyberpunka 2077. Zdaję sobie sprawę, że część graczy może chcieć odkryć tę „postać” na własną rękę, więc w tytule oraz wstępie nie wspomniałem, kto trafił do Night City.

Okazuje się, że CD Projekt RED wykorzystał wizytę Hideo Kojimy i deweloperzy umieścili Japończyka w grze. Twórca w swoim ostatnim tytule zadbał o kilka ciekawych cameo i następnie sam trafił do najnowszej pozycji Polaków.

Hideo Kojima znajduje się w jednym z barów i ukrywa się pod imieniem „Oshima” – jest to alternatywny sposób wymawiania Kojima. Trzeba jednak zauważyć, że znany deweloper ma tę samą kurtkę, która pojawiła się na jednym z materiałów przygotowanych przez CD Projekt RED. Wtedy to polskie studio informowało, że Hideo Kojima nie pojawi się w ich tytule.

Warto jednak pamiętać, że Hideo Kojima podczas trasy promującej Death Stranding pojawił się w Warszawie i odwiedził między innymi CD Projekt RED. Będąc szczerym – nie miałem okazji spotkać Kojimy w Night City, ale wypatrzyłem go w napisach końcowych, więc wiedziałem, że Japończyk na pewno znajdzie się w produkcji.

Sprawdźcie naszą recenzję Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 - cameo - 1

Cyberpunk 2077 - cameo - 2

Źródło: https://www.levelup.com/noticias/602099/Hideo-Kojima-aparece-en-Cyberpunk-2077-y-podras-hablar-con-el

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077