Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 14:23
Hideo Kojima Cyberpunk 2077
3652V

Hideo Kojima w Cyberpunku 2077? To niestety wyłącznie gratulacje od CD Projekt RED

CD Projekt RED wysłało gratulacje do Hideo Kojimy, który może świętować premierę Death Stranding na drugiej platformie. Studio przygotowało świetną grafikę zwiastującą cameo Japończyka w Cyberpunku 2077, ale niestety – to wyłącznie forma gratulacji.

Death Stranding jest już dostępne na drugiej platformie i produkcja Kojima Productions świętuje kolejny sukces. Gra Hideo Kojimy zdążyła podbić Steam i zbiera bardzo dobre recenzje oceny – nawet lepsze od wersji na PlayStation 4.

Hideo Kojima w ubiegłym roku odwiedził Polskę i pojawił się w między innymi CD Projekt RED, a teraz rodzime studio postanowiło pogratulować Japończykowi premiery na PC. CDP RED stworzyło świetną grafikę – w identyczny sposób Polacy prezentują kolejne postacie z Cyberpunka 2077.

Gracze od razu zaczęli się zastanawiać: czy jest to zapowiedź cameo? Niestety, potwierdziłem wiadomość u samego źródła i jest to wyłącznie grafika, którą CD Projekt RED postanowiło dołączyć do gratulacji.

Trzeba jednak przyznać, że Hideo Kojima odnalazłby się pewnie w Night City i mógłby nam sprzedać jakiegoś mecha lub przynajmniej nowe buty dobiegania po mieście.

Źródło: Twitter:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077